Адресса дилера
Завантажити інформацію
Записатись на тест-драйв
Конфігуратор автомобілів
Гібридні інновації

Для уточнення інформації по цінам, звертайтеся до консультантів Тойота Центр Кременчуг. Контакти

Абсолютно новий Yaris четвертого покоління ― автомобіль, що відповідає вимогам міського стилю життя, і водночас керувати ним на заміських дорогах та шосе ― саме задоволення.

Це перший автомобіль на платформі TNGA-B, що гарантує неповторний стиль, компактні розміри, високу практичність, зручність та безпеку керування.

Завдяки новій гібридній системі четвертого покоління автомобіль має потужність у 116 кінських сил, низький рівень викидів CO2 ― 85 г/км ― та економно використовує 3,1 л пального на 100 км пробігу (у комбінованому циклі).

Він створювався як автомобіль, яким зручно пересуватися залюдненими та вузькими вулицями міста, тому має компактні розміри й один із найкращих у своєму класі радіус розвороту. Водночас новий Yaris отримав просторий, зручний, якісно оздоблений салон, оснащений усім необхідним обладнанням для якісного підключення смартфонів та безперешкодного доступу до інформації.

Високі амбіції компанії Toyota стосовно нового Yaris підкріплені тим фактом, що вперше філософія нової глобальної архітектури Toyota New Global Architecture ― TNGA ― застосовується до компактного автомобіля у вигляді модульної платформи GA-B, на якій побудовано новий Toyota Yaris. Ця архітектура відіграє ключову роль у покращенні динамічних характеристик Yaris за рахунок низького центра тяжіння і міцнішого кузова. Також вона дозволила дизайнерам створити більш виразний, привабливий і потужний на вигляд автомобіль з яскраво вираженою індивідуальністю.

Новий Yaris повертається до концепції «Великий малий», яка надихала розробників першого покоління моделі, однак у новій її інтерпретації ― «Менш об’ємний і більш маневровий». Таким чином, мається на увазі енергійний, динамічний автомобіль, що завжди готовий вирушити в дорогу.

Попри те, що загальна довжина автомобіля скоротилася до менш ніж 4 метрів, його колісна база стала довшою на 50 мм, що додає простору салону. Передній та задній звиси також стали коротшими: на 10 мм спереду (800 мм) і на 45 мм ззаду (580 мм). Це ще більше підкреслює компактні розміри автомобіля й гарантує найкращий у своєму класі радіус розвороту, що робить Yaris ідеальним для пересування містом та паркування.

Інтер’єр нового Yaris із загальною концепцією «Менше ― це більше». Це чітко та якісно спроєктований простір, приємний для ока й на дотик, а також просторий, наче в автомобіля більшого розміру.

Водійське місце створене за концепцією «Погляд на дорогу, руки на кермі». Усі дисплеї та елементи керування розташовані таким чином, щоб водій фокусувався на дорозі та постійно отримував інформацію про основні показники роботи автомобіля, при цьому мінімально відволікаючись і маючи відмінну кругову видимість.

Як згадувалося раніше, нова платформа GA-B дозволила зменшити загальну довжину автомобіля, зробивши його найкомпактнішою моделлю у своєму класі. При цьому колісну базу вдалося збільшити, завдяки чому салон став просторішим та комфортнішим як для водія, так і для пасажирів. Це нагадує новаторську концепцію «Великий малий» Yaris на світанку його створення 20 років тому.

TOYOTA ГІБРИД ― ГІБРИДНА СИЛОВА УСТАНОВКА ЧЕТВЕРТОГО ПОКОЛІННЯ уперше в Toyota Yaris. • Усі гібридні компоненти нові та оптимізовані за розміром, вагою й ефективністю. • Новий 1,5-літровий гібридний двигун сімейства Dynamic Force*. • Більша економія пального, менша кількість шкідливих викидів, вища потужність та крутний момент. • Значно кращі характеристики електродвигуна з можливістю руху на електротязі на швидкості до 130 км/год.

* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційного дилера Toyota у ТОЙОТА ЦЕНТР КРЕМЕНЧУК "Компанія "Про Лайн".

За додатковою інформацією щодо Toyota Yaris, включно з актуальними цінами, звертайтеся, будь ласка, за зручними каналами зв'язку.

Фотодобірка