Адресса дилера
Завантажити інформацію
Записатись на тест-драйв
Конфігуратор автомобілів
Гібридні інноваціїТойота Центр Кременчук «Компанія "Про Лайн"»

отримав бронзову відзнаку TSM
25 жовтня 2016 року Тойота Центр Кременчук "Про Лайн" отримав відзнаку бронзового рівня за програмою TSM («Toyota Service Management»), що свідчить про визначні досягнення у сфері якісного обслуговування клієнтів.Toyota Service Management - це не просто перелік стандартів та правил, це філософія ведення бізнесу. На сьогоднішній день система TSM є однією з ключових переваг Тойота, направленою на досягнення максимального рівня задоволеності клієнта і найвищої якості ремонту та обслуговування. 

апасними частинами та кузовного ремонту автомобілів, але, перш за все зосереджених на високому рівні якості обслуговування та задоволення вимог клієнтів. 

Цього разу своїми досягненнями в реалізації стандартів з післяпродажного обслуговування TSM може пишатись Тойота Центр Кременчук «Про Лайн», який завдяки дотриманню стандартів TSM, постійному вдосконаленню та бажанню забезпечувати клієнтів обслуговуванням високої якості, стає володарем бронзової відзнаки. 

Винагорода бронзового рівня TSM свідчить про те, що офіційна дилерська мережа Toyota в Україні постійно розвивається, покращує свою роботу та не зупиняється на досягнутому.
Тойота Центр Кременчук «Про Лайн» отримав бронзову відзнаку TSM
Колектив дилерсього центру