Адресса дилера
Завантажити інформацію
Записатись на тест-драйв
Конфігуратор автомобілів
Гібридні інновації


"Вітаємо в сім'ї Тойота!"

4 травня 2018 року в салоні офіційного дилера Тойота Центр Кременчук традиційно вітали нових власників авто Тойота. Гостей познайомили з співробітниками центру, провели екскурсію сервісним центром. Гостям було представлено виставку додаткового обладнання та запасних частин до автомобіля.


Тойота Центр Кременчук висловлює вдячність кожному новому члену родини за те, що відвідали захід «Вітаємо в сім’ї Toyota». Сподіваємося,що Ви отримали позитивні враження та корисну інформацію. Дякуємо, що обрали Toyota та приєдналися до нашої великої та дружньох родини. Нехай новий автомобіль Toyotaпринеса Вам та Вашим близьким багато позитивних та яскравих емоцій!


Гостями заходу стали учасники національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії»2018. Директор салону Чумак Р.С. висловив щиру подяку всім учасникам конкурсу, а зокрема керівництву Кременчуцької художньої школи ім.Литвиненка за підтримку конкурсу. Діти нагороджені дипломами учасника конкурсу та цінними подарунками.


Тойота Центр Кременчук щиро дякує за плідну співпрацю та підтримку заходу всім гостям та партнерам: Агенство «День Рождения», Сімейно-розважальний комплекс «Острів Розваг», журналу «Это здорово!Кидс».