Адресса дилера
Завантажити інформацію
Записатись на тест-драйв
Конфігуратор автомобілів
Гібридні інновації


Тойота Центр Кременчук - "Компанія "Про Лайн"

Дипломи та сертифікати

Тойота Центр Кременчук «Компанія «Про Лайн» є офіційним дилером TOYOTA у Кременчуці з 2008 року.

В салоні офіційного дилера представлений повний модельний ряд автомобілів і повний перелік послуг, пов'язаних з придбанням транспортних засобів. Кожному бажаючому придбати автомобіль і відчути якість Toyota, надається послуга тест-драйву.

Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором автомобіля з урахуванням всіх Ваших побажань, допоможуть підібрати відповідну кредитну програму і нададуть повну інформацію і допомогу по страхуванню нового автомобіля.

У комфортній клієнтської зоні ви зможе подивитися телевізор, випити кави або чай, погортати журнали, дізнатися більше про компанію «Тойота» через інтернет, докладніше дізнатися про переваги покупки автомобіля в офіційній дилерській мережі компанії «Тойота-Україна. Ваші діти не будуть нудьгувати і відволікати вас під час консультації: ми обладнали спеціальний затишний дитячий майданчик.

В автосалоні клієнтів чекає допомога кваліфікованих консультантів з продажу. Спеціаліст з кредитування та страхування допоможе вибрати відповідну кредитну програму і надасть повну інформацію по страхуванню нового автомобіля.

Авторизований сервісний центр:

  • гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Тойота не залежно від місця придбання;
  • оригінальні запчастини та масла;
  • оригінальні аксесуари та додаткове обладнання;
  • кваліфікований персонал, який пройшов спеціальну підготовку, відповість на всі питання, що стосуються обслуговування автомобіля.

Сервісне обслуговування

25 жовтня 2016 року Тойота Центр Кременчук «Компанія «Про Лайн» отримав відзнаку бронзового рівня за програмою TSM («Toyota Service Managent»), що свідчить про визначні досягнення у сфері якісного обслуговування клієнтів.

Сервісний центр офіційного дилера Тойота Центр Кременчук надасть Вам повний спектр послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування Вашого автомобіля Toyota та Lexus, незалежно від місця його придбання. Кваліфіковані спеціалісти, які пройшли спеціальну підготовку, дадуть відповідь на всі питання, що стосуються обслуговування та експлуатації вашого автомобіля.

Запасні частини та аксесуари

Тут Ви зможете придбати оригінальні аксесуари, додаткове обладнання для Вашого автомобіля, оригінальні запчастини та масла.

Фото Салону