Підкорюй вершини з TOYOTA

Toyota Corolla. Придбай легендарний седан вигідно!

Шановні клієнти! Маємо приємну пропозицію для Вас: тільки з 15.06.2018 по 30.09.2018 маєте можливість придбати Toyota Corolla та отримати в доповнення* один з шести комплектів аксесуарів на вибір! Скористайтесь спеціальною пропозицією та встигніть придбати Tоyota Corolla вигідно!


Лише для комплектацій City та Live

Клікніть щоб подивитись.

Легкосплаві диски R15 Гумові килими в салоні Підкрилки Килим багажника Бризковики
Алюміневі накладки порогів Плівки під ручки дверей Органайзер Іммобілайзер Набір підкрилок Задній парктронік
Плівки під ручки дверей Гумові килими в салоні Бризковики Задній парктронік Килим багажника Іммобілайзер Сигналізація EUROSEC GSW-CAN_GP

Лише для комплектацій Active та Style

Клікніть щоб подивитись.

Легкосплавні диски R16 Набір підкрилок Іммобілайзер
Гумові килими в салоні Навігація TT2 Килим багажника Іммобілайзер Бризковики
Алюміневі накладки порогів Плівки під ручки дверей Навігація TT2 Задній парктронік Килим багажника Бризковики Гумові килими в салоні

*Під «в доповнення» мається на увазі надання одного із 6 пакетів аксесуарів на вибір (в залежності від комплектації), кожному Клієнту, який придбав автомобіль в період дії спеціальної пропозиції з 15.06.2018р. по 30.09.2018р. в автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Кременчук"Компанія "Про Лайн" за адресою: м. Кременчук, вул. Ярмаркова,1б.

Зовнішній вигляд аксесуарів, наведених в рекламі, може відрізнятись від реальних зразків товарів які будуть встановлені.

Детальніше дізнайтесь у консультантів офіційного дилера:

м. Кременчук, вул. Ярмаркова,1Б

Телефон: (050) 3081979, (067)5087218